4D WebSTAR V 5.4 ve 4D Mail çok güçlü spam ve virüs mücadele araçları ile geliyor. 4D Mail v5.4 ile WebSTAR V şimdi ClamAV e-posta tarama desteği ve ClamAV kurulum seçeneği ile geliyor. Web, FTP ve E-posta servislerinin düzgün çalışmasını temin için otomatik sunucu testleri ve test sonuçlarına göre düzeltme imkanı ile donatılan4D WebSTAR V 5.4 tek tıklama ile spam filtresi beyaz listesine ekleme özelliği ile geliyor. 5.4 yükseltimi Web, FTP ve E-posta servislerinde pek çok gelişmeyi içeriyor. İndirmek için tıklayınız.

ClamAV E-posta Tarama

ClamAV 4D Mail'in desteklediği virüs tarama ürünlerine önemli bir ek. Açık kaynak kodlu bir virüs tarama yazılımı olan ClamAV kullanıcılarına günlük güncellemeler sunan yüksek başarımlı bir uygulama. The 4D WebSTAR V ve 4D Mail Yükleyicisi kullanıcıların ClamAV e-posta filtrelemesini hemen yükleyip kullanabilmeleri için bir ClamAV dağıtımı içeriyor.

Sunucu Testi ve Düzeltimi

Yeni, tümleşik bir servis 4D WebSTAR Server Suite servislerini test ediyor ve gerektiğinde yeniden başlatılmalarını sağlıyor.Web, FTP, SMTP, POP, ve IMAP servisleri periyodik olarak test edilip cevap vermeyen servislerin hızlıca kapatılıp yeniden başlatılması ile yönetim gereksinimlerini en aza indiriyor.

Tek Tıklama ile Spam Filtrelerine İstisna Ekleyebilme

Bir diğer yenilik ise tek tıklama ile spam filtrelerine istisna ekleyerek spam filtreleme kurallarının bypass edilebilmesi. Yetkilendirme esasına göre çalışan bu özellik güvenilir kullanıcılardan gelen e-posta mesajlarının yasaklı kelimeleri anahtarlarına gıre taranmasını engelliyor. Bu özellikle yetkili kullanıcıların engellenmeden e-posta gönderimlerini temin ederken spam filtrelemenin gücünden de yararlanabilmeyi sağlıyor.

Daha fazla bilgi...
©Kutlu Bilişim