4D MAIL


Her sektöre uygun, komple e-posta çözümü

Kullanım kolaylığı

Basit ve esnek Admin Client yazılımı ile e-posta sunucunuz üzerinde tam bir kontrol sahibi olabilirsiniz.

Güçlü spam filtreleme

Spam ile mücadelede 4D Mail çok katmanlı bir filtreleme imkanı sunar. Kural tabanlı spam filtrelemenin yanı sıra ters IP çözümlemesi, kara liste (DNSBL) desteği bunlar arasında sayılabilir. Buna ek olarak aktarım ve SMTP erışımindeki kontrol olanaklarıyla bağlantılarınızı verimli olarak kullanabilmenizi sağlar. Özel aktarım politikaları kolaylıkla oluşturulabilir.

Virüs filtreleme

4D Mail ClamAV, Norton AntiVirusTM, yada McAfee Virex desteği ile virüs filtreleme ve temizleme desteği sunar. Bu ürünlerin her biri değişik platformlar için yazılmış virüsleri tararlar. Virüs tanımları otomatik olarak güncelleştirilerek gelecekte ortaya çıkacak tehditler içinde tedbir alınır. ClamAV için özel yükleme seçenekleri 4D WebSTAR V ve 4D Mail içine konulmuştur. Eğer ticari yazılımlardan birini kullanmak isterseniz NAV for Mac OS X ürününün v9 yada üstünü, Virex for Mac OS X ürününün v7 yada üstünü kullanmanız önerilir.

Güvenli, sağlam ve esnek

4D Mail, Unix tabanlı sağlamlık ile posta kutularınızı koruyan sağlam e-posta sunucusu özelliklerini birleştirmiştir. SMTP sunucu otorizasyonu en yüksek esneklik için aktarım ayarları ile belirlenirken, e-posta kutularının güvenliği posta kutusu sunucusu tarafından sağlanır.

4D Mail birden çok posta ofisi kurmanızı herbiri için değişik seçenekler kullanmanızı sağlar. Bu sayede birden çok şirket ıçin posta ofisleri kurabilmenizi olanaklı kılar.

Aktarım kuyruklarını uzaktan izleyebilme ve kontrol edebilme imkanı, server'a uzaktan müdahale edebilmenizi saglar.

Standart uyumlu

4D Mail e-posta gönderiminde SMTP protokolünü, e-posta hesaplarına erişimde POP3 protokolünü, ve klasör kullanımı ile gelişkin e-posta hesap erişiminde IMAP protokolünü kullanır.

Web-tabanlı E-posta

4D Mail hesaplarına web tabanlı bir istemci yazılımı olan 4D WebMail ile erişebilirsiniz. 4D WEbMail, nerede olursanız olun 4D Mail hesaplarınıza ulaşabilmenizi, mesajlarınızı okumanızı, yeni mesaj göndermenizi, mesajlarınızı dosyalamanızı sağlar.
©Kutlu Bilişim