4D İNTERNET ve E-POSTA SUNUCULARI

4D WebStar V geleneksel Macintosh uygulamalarının kullanım kolaylığı ile Unix gücünü ve sağlamlığını birleştirmektedir. 4D WebSTAR V ve 4D Mail çok değişik amaçlara seslenebilecek bir internet sunucu platformu oluşturmaktadırlar. Web, e-posta, FTP, ve WebDAV sunucuları bir arada tek bir ürün içinde yer almaktadır. İster web'te sayfalarınızı yayınlamak, ister kendi e-posta sunucunuzu oluşturmak yada dosya paylaşmak amacıyla 4D WebSTAR V'i başarıyla kullanabilirsiniz.

4D WebSTAR V 4D Mail

4D WebSTAR Logo

4D Mail Logo

 

Geleneksel 4D WebSTAR V gücü ve güvenliği şimdi 4D Mail E-posta sunucusunun gücü ile birleşerek geliyor. Zengin kullanım özellikleri arasında spam, güvenlik ve daha pek çok konuda size kolay yönetim olanakları sunuyor.

4D WebSTAR Overview

4D WebSTAR V: Performance Advantages White Paper (PDF)

Upgrade to 4D WebSTAR V v5.4 now!

Yeni versiyon ClamAV desteği, tımleşik sunucu testi, spam filtresi beyaz listesi ve daha pek çok yeni özellikleri barındırıyor.

 

4D Mail başından itibaren Mac OS X' in avantajlarını kullanabilmek içın tasarlanmış tam bir e-posta sunucusudur. 4D Mail, yüksek başarımlı, kolay yönetilen bir SMTP/POP/IMAP sunucusunun üzerine güvenli uzak yönetim, gelişkin aktarım bloklama, 4D WebMail desteği, spam ve virüs önleme desteği ile gelmektedir.

4D Mail Overview
©Kutlu Bilişim