4D BUSINESS KIT

4D Business Kit Hakkında4D Business Kit, web sunucusunu, özel bir web geliştirme dilini, mağaza yönetim sistemini ve bir veri tabanını tek bir ürün altında toplayan bir e-ticaret çözümüdür. 4D Business Kit ile satış amaçlı olsun olmasın her hangi bir türde internet yada internet siteleri tasarlayabilirsiniz.

4D Business Kit ile web tasarımcıları, küçük/orta bütçeli işletmeler için yüksek performanslı, güçlü e-ticaret uygulamaları yaratabilirler.

Entegrasyon

Web tasarımcıları ve profesyoneller için: Birbirini tamamlayan teknolojilerin 4D Business Kit içinde tümleşik bulunması web tasarımcıları ve profesyoneller için tam bir çözüm sağlamaktadır. Site tasarımcıları bu teknolojileri tasarımdan uygulamaya kadar kullanabilirler. Dinamik bir site yaratmak için veri tabanını 4D WebStar, Apache yada IIS üzerinden yayınlamak gerekmemektedir. Veri tabanı ve web sunucu aynı ürün içinde birleştirilmiştir.

Mağaza sahibi için: 4D BK'ın veri tabanı ve dinamik web sunucusunun tümleşikliği, ürün ve satış yönetimini kolaylaştırmaktadır.

İki geliştirme modu10 değişik şablon içeren mağaza tasarım sihirbazı kullanılarak hızlıca projenin ilk aşaması geliştirilebilir ve hemen çalışan bir ilk site elde edilebilir. Daha sonraki aşamada, HTML editörleri kullanılarak site özelleştirilir. 4D Business Kit basittir ve yönetim masraflarınızı düşürür. Dinamik bir site yaratmak için özel bir deneyim gerekmez. Manual geliştirme modu ise tecrübeli site tasarımcıları tarafından kullanılabilir. Tümleşik web geliştirme dilini kullanarak web tasarımcıları tamamen özel, dinamik siteleri standart bir HTML editörü ile geliştirebilirler.

Otomatik işletme yönetim işlevleri

Web tasarımcıları ve profesyoneller için: 4D Business Kit pek çok işletme yönetim işlevini barındırır. Örnek olarak, ürün fiyatları çeşitli dövizler için verilebilir, ulaştırma giderleri ve vergi otomatik olarak hesaplanabilir. 4D Business Kit'in içerdiği zengin işlevsellik ve otomatik prosesler site tasarımcılarının zamanını korur.

Mağaza sahibi için: 4D Business Kit'in içerdiği tümleşik işletme yönetim işlevleri sitenin hızlıca uluslararası pazara açılabilmesini sağlar. Böylece işletme arka ofis işletme giderlerini ciddi oranda düşürebilir.

Müşteri İlişkileri (eCRM)4D Business Kit müşterilere daha önceki alımlarına göre değişik ürünlerin otomatik olarak önerilmesini sağlar. Müşteriler özel anlaşmalar önermeyi, müşterinin tercih ettiği ödeme metodunun kaydedilmesini, fiyat ve teslimat masraflarına ilişkin özel hesaplama yöntemleri sunulmasına olanak tanır. Firmanın müşterileri ile olan ilişkisi önemlidir, 4D Business Kit ile bu ilişkinin yönetimi kolay ve ucuz tarzda gerçekleştirilebilir.

Güvenli ödeme yöntemleri

Web tasarımcıları ve profesyoneller için: 4D Business Kit ödemeleri standart SSL protokolü ile 128 bit şifreleme altında gerçekleştirir. İstendiğinde ödemelerin Pay Flow Link by Verisign ve Authorize.net gibi ödeme kurumları üzerinden yapılabilmesine olanak tanır.

Mağaza sahibi için: Güvenli ödeme hareketleri SSL yada ödeme kurumları üzerinden yapılabilir. Site, müşterilerin güvenini hakedecek şekilde, tamamen güvenlidir.

Uzaktan yönetimWeb tasarımcıları ve profesyoneller için:
internet tarayıcıları üzerinden kullanılan uzaktan yönetim işlevleri site yönetimini kolaylaştırır.

Mağaza sahibi için: Veri menüsü ile siteye ulaşılabilir, site yönetilebilir, siparişler sorgulanabilir. Sitenin yayınlandığı yere girmek gerekmez.
©Kutlu Bilişim